Підривна машинка М32 (Blasting Machine M32)

udar
Розділ статті: Теорія

Підривна машинка М32 (Blasting Machine M32) призначена для ініціювання електричних вибухових мереж, що складаються з не більше ніж 10 електродетонаторів типу М6, з’єднаних послідовно та магістральною лінією завдовжки до 304 метрів.

Технічні характеристики підривної машинки М32 (Blasting Machine M32)

  • Габаритні розміри 105 х 64 х 28 мм.
  • Вага – 312 гр.
  • Струм – постійний 1,5 А.
  • Опір ланцюга – до 48 Ом.
  • Тривалість імпульсу – 1,5 мілісекунди.

Тип підривної машинки М32 (Blasting Machine M32) генераторний з накопичувальним конденсатором. Видача електроімпульсу в мережу відбувається автоматично, коли конденсатор зарядиться до номінального значення. Для зарядки конденсатора і вибуху необхідно кілька разів натиснути на розташований збоку важіль.

Завчасне накопичення заряду, а потім включення машинки в ланцюг неможливо.

Зовні, підривна машинка М32 (Blasting Machine M32) є плоскою коробочкою із зеленої удароміцної пластмаси, у верхній торцевій частині якої є дві пружинні клеми для підключення проводів електровибухового ланцюга. Між ними знаходиться індикаторна лампа, яка видно лише в момент загоряння. На бічній стороні корпусу знаходиться натискна клавіша, одним кінцем закріплена шарнірно на корпусі, іншим на пружному плунжері, що утоплюється. У транспортному положенні кнопка знаходиться в притиснутому до корпусу положенні.

Джерела
03 Січня 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні події
Схожі статті: